Sítě proti hmyzu, komárům, vosám, mouchám a pylu do oken a balkónových i vchodových dveří.

Námi nabízené sítě proti hmyzu do oken a dveří jsou, na rozdíl od chemických a elektro-chemických preparátů, nejšetrnější a zdraví neškodná ochrana proti otravnému hmyzu. Mají dlouhou životnost, výhodou je snadná obsluha a údržba, nejpoužívanější okenní sítě se jednoduše vsadí do okenního rámu a zajistí se otočnými kovovými háčky, bez vrtání. Sítě jsou lehké a lze s nimi snadno manipulovat. Sítě proti hmyzu navíc zachytí 80% polétavého pylu, proto jsou doporučovány do domácností, kde jsou osoby s alergií na polétavý pyl. Nabízíme i protipylové sítě a sítě se zesíleným rámem a síťovinou vhodné např. pro majitele koček. Námi dodávané sítě do oken a dveří jsou vyráběné z pevného hliníkového profilu. Nejpoužívanější pevné okenní sítě nevyžadují mechanický zásah do oken, proto montáž těchto sítí nemá vliv na záruku vašich oken. Rám sítě se jednoduše uchytí otočnými háčky na rám okna, takže ji lze kdykoliv jednoduše demontovat. Námi dodávané dveřní zavírací sítě jsou vyrobené z pevného hliníkového profilu 40x20 mm s tl. stěny 1,1 mm bez vnějších plastových rohů, mají integrovaný těsnící kartáček a oboustranné hliníkové madlo, v zavřené poloze je síť zajištěna magnety. Při montáži je nutný mechanický zásah do rámu dveří, dveřní síť je upevněna vruty pomocí speciálních pantů. Montáž sítí provádíme i do eurooken nebo starších dřevěných oken nebo do oken s nedostatečným montážním prostorem nebo s předokeními roletami, kde je montáž běžně používaných sítí nemožná. V tomto případě je však nutný mechanický zásah do okenní konstrukce. Nabízíme několik variant a provedení sítí: pevné, otevírací, rolovací i posuvné a provádíme i montáž otevíracích dveřních sítí s nedostatkem montážního prostoru. Provádíme i montáž sítí na vybrané typy zasklení balkónů. Síťovina je šedivé nebo černé barvy a je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Vyrobena je z pevného sklolaminátu, který je potažen PVC. Nabízíme několik barevných provedení rámů těchto sítí včetně designu imitace dřeva. Sítě proti hmyzu jsou vyráběny pro pravoúhlá okna a dveře, vždy dle nejmenšího naměřeného rozměru.

síť proti hmyzu moucha komár kočka okno

dveře Louka Litvínov Most Osek Meziboří

Lom Háj Duchcov Hrob Branany Bilina

Černice Horní Český Jiřetín Brandov Mníšek

Nová ves v Horách Hora Svaté Kateřiny

Síť proti hmyzu na okno
rolety,stínění pro interiér e-roleta.cz
vetikální žaluzie žaluzie roleta roleta den a noc roleta pro střešní okno síť proti hmyzu Servis oken, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu - Litvínov, Most

e-roleta.cz

Tel: 605 421 978 e-mail: info@kalmont.cz

Síť proti hmyzu, komárům, mouchám,

vosám, montáž na okno i balkónové dveře

Most, Litvínov, Bílina, Duchcov, Teplice,

Jirkov, Chomutov, Louny, Osek, Meziboří,

Dubí, Košťany, Brandov, Lom a okolí

e-roleta Litvínov tel: 605 421 978 email:info@kalmont.cz Kontaktní údaje, pracovní doba

Sítě proti hmyzu, komárům,mouchám,vosám s

hliníkovým rámem do oken a dveří - pevné, otevírací,

posuvné a rolovací včetně montáže.

Námi nabízené sítě proti hmyzu do oken a dveří jsou, na rozdíl od chemických a elektro-chemických preparátů, nejšetrnější a zdraví neškodná ochrana proti otravnému hmyzu. Mají dlouhou životnost, výhodou je snadná obsluha a údržba, nejpoužívanější okenní sítě se jednoduše vsadí do okenního rámu a zajistí se otočnými kovovými háčky, bez vrtání. Sítě jsou lehké a lze s nimi snadno manipulovat. Sítě proti hmyzu navíc zachytí až 80% polétavého pylu. Nabízíme i protipylové sítě a sítě se zesíleným rámem a síťovinou vhodné např. pro majitele koček. Námi dodávané sítě do oken a dveří jsou vyráběné z pevného hliníkového profilu. Nejpoužívanější pevné okenní sítě nevyžadují mechanický zásah do oken, proto montáž těchto sítí nemá vliv na záruku vašich oken. Rám sítě se jednoduše uchytí otočnými háčky na rám okna, takže ji lze kdykoliv jednoduše demontovat. Námi dodávané dveřní zavírací sítě jsou vyrobené z pevného hliníkového profilu 40x20 mm s tl. stěny 1,1 mm bez vnějších plastových rohů, mají integrovaný těsnící kartáček a oboustranné hliníkové madlo, v zavřené poloze je síť zajištěna magnety. Montáž sítí provádíme i do eurooken nebo starších dřevěných oken nebo do oken s nedostatečným montážním prostorem nebo s předokeními roletami, kde je montáž běžně používaných sítí nemožná. V tomto případě je však nutný mechanický zásah do okenní konstrukce.
Síť proti hmyzu pro plastové,PVC okno Síť proti hmyzu pro dřevěné okno

síť proti hmyzu moucha komár kočka okno dveře Louka

Litvínov Most Osek Meziboří Lom Háj Duchcov Hrob

Branany Bilina Černice Horní Český Jiřetín Brandov

Mníšek Nová ves v Horách Hora Svaté Kateřiny

Montáž rolet den a noc od e-roleta.cz
Žaluzie, rolety den a noc, síť proti hmyzu do okna a dveří Litvínov

SÍŤ PROTI HMYZU NA OKNO A DVEŘE