Profesionální přístup Garance sjednané ceny   605 421 978 Litvínov KalMont-Kalenda Jan zaluzie@kalmont.cz
FORMULÁŘ PRO CENOVOU KALKULACI CENOVÁ KALKULACE VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE
Sdělte nám potřebné údaje pro výpočet ceny žaluzií do Vašich oken pomocí elektronického formuláře níže, obratem Vám vypracujeme cenovou kalkulaci, kterou vám zdarma zašleme na váš e-mail. Přesné zaměření u našich zákazníků provádíme v případě realizace zakázky zdarma. Při zaměření si v klidu domova vyberete požadovaný design z našeho vzorníku. Provádíme i odborný servis a údržbu oken a dveří , výměnu poškozených dílů kování, seřízení, odstranění netěsností, provádíme i montáž bezpečnostních klik
Pro výpočet ceny vertikálních žaluzií včetně montáže nám zašlete tyto údaje: přibližné rozměry v cm (šířka x výška), přesné zaměření provedeme sami v případě vašeho zájmu požadovaná šíře lamel: 127mm (nejpoužívanější) nebo 89 mm požadovaný směr posunu lamel: k ovládání, od ovládání, opona, opak opony požadovaný počet každého rozměru způsob montáže: do stropu, na stěnu pomocí konzolí, sádrokartonová konstrukce, podhledová rastrová konstrukce, kovová konstrukce apod.
Montáž vertikální žaluzie - Litvínov
Profesionální přístup Garance sjednané ceny   605 421 978 Litvínov KalMont-Kalenda Jan zaluzie@kalmont.cz
Sdělte nám potřebné údaje pro výpočet vertikálních žaluzií, obratem Vám vypracujeme cenovou kalkulaci. Uvedené ceny jsou včetně odborné montáže. Přesné zaměření provádíme v případě realizace zakázky zdarma. Při zaměření si v klidu domova vyberete požadovaný design z našeho vzorníku. Provádíme i odborný sevis oken a dveří , máte-li zájem i o tuto službu, neváhejte nám tento požadavek sdělit.
Pro výpočet ceny vertikálních žaluzií včetně montáže nám zašlete tyto údaje na e- mail: zaluzie@kalmont.cz přibližné rozměry v cm (šířka x výška), přesné zaměření provedeme sami v případě vašeho zájmu požadovaná šíře lamel: 127mm (nejpoužívanější) nebo 89 mm požadovaný směr posunu lamel: k ovládání, od ovládání, opona, opak opony požadovaná barva lamel (bude upřesněno při zaměření dle vzorníku) požadovaný počet každého rozměru způsob montáže: do stropu, na stěnu pomocí konzolí, sádrokartonová konstrukce, podhledová rastrová konstrukce, kovová konstrukce apod. kontakt na vás a adresa montáže (alespoň město) pro lepší představu je vhodné zaslat fotografii místa montáže (není nutné)
Montáž vertikální žaluzie - Litvínov ZAMĚŘENÍ A CENA VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE