Profesionální přístup Garance sjednané ceny   605 421 978 Litvínov KalMont-Kalenda Jan zaluzie@kalmont.cz
FORMULÁŘ PRO CENOVOU KALKULACI CENOVÁ KALKULACE HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN
Sdělte nám potřebné údaje pro výpočet ceny žaluzií do Vašich oken pomocí elektronického formuláře níže,, obratem Vám vypracujeme cenovou kalkulaci, kterou vám zdarma zašleme na váš e-mail. Přesné zaměření u našich zákazníků provádíme v případě realizace zakázky zdarma. Při zaměření si v klidu domova vyberete požadovaný design z našeho vzorníku. Provádíme i odborný servis a údržbu oken a dveří , výměnu poškozených dílů kování, seřízení, odstranění netěsností, provádíme i montáž bezpečnostních klik
Pro výpočet ceny horizontálních žaluzií včetně montáže klikněte na tlačítko vpravo a vyplňte potřebné údaje dle instrukcí přibližné rozměry dle obrázku vpravo. Je nutné měřit rozměr viditelného zasklení, tzn. rozměr mezi zasklívacími lištami všech požadovaných žaluzií (každé sklo). Postačí orientační rozměr v cm (šířka x výška), přesné zaměření bude provedeno při objednání. barevné provedení (běžná barva nebo imitace dřeva) barva horního profilu žaluzie a ovládání (bílá, hnědá, RAL, imitace dřeva) požadovaný počet každého rozměru pokud máte další požadavek, neváhejte ho uvést, např. Al horní profil žaluzie vhodný do vlhkého prostředí (koupelny, sušárny apod.) , převodovka pro snadné ovládání - vhodné zejména pro větší plochy žaluzií apod.
Profesionální přístup Garance sjednané ceny   605 421 978 Litvínov KalMont-Kalenda Jan zaluzie@kalmont.cz
Sdělte nám potřebné údaje pro výpočet žaluzií do Vašich oken, obratem Vám vypracujeme cenovou kalkulaci. Uvedené ceny jsou včetně odborné montáže. Přesné zaměření provádíme v případě realizace zakázky zdarma. Při zaměření si v klidu domova vyberete požadovaný design z našeho vzorníku. Provádíme i odborný sevis oken a dveří , máte-li zájem i o tuto službu, neváhejte nám tento požadavek sdělit.
Pro výpočet ceny horizontálních žaluzií včetně montáže nám zašlete tyto údaje na e-mail: zaluzie@kalmont.cz typ: horizontální žaluzie přibližné rozměry dle obrázku vpravo. Je nutné měřit rozměr viditelného zasklení, tzn. rozměr mezi zasklívacími lištami všech požadovaných žaluzií (každé sklo). Postačí orientační rozměr v cm (šířka x výška), přesné zaměření provedeme sami v případě vašeho zájmu. barevné provedení (běžná barva nebo imitace dřeva) barva horního profilu žaluzie a ovládání (bílá, hnědá, RAL, imitace dřeva) požadovaný počet každého rozměru pro případnou množstevní slevu pokud máte další požadavek, neváhejte ho uvést, např. Al horní profil žaluzie vhodný do vlhkého prostředí (koupelny, sušárny apod.) , převodovka ovládání pro snadné ovládání - vhodné zejména pro větší plochy žaluzií. kontakt na vás a adresa montáže (alespoň město) Nebude-li uvedena požadovaná barva, bude cenová nabídka nabídka zpracovaná pro celobílé provedení.
Zaměření horizontální žaluzie - KalMont Litvínov ZAMĚŘENÍ A CENA HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE DO OKEN